قوانین عمومی

 1. تمامی حقوق مقالات و مسابقات متعلق به تیم IGA می باشد و هرگونه کپی برداری بدون هماهنگی و ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
 2. اعضا موظف به انتخاب نام های مودبانه می باشند و به کار بردن هرگونه عبارت زشت، نا مناسب و تعنه آمیز به سرعت توسط مدیران حذف می شود. این قانون شامل تیم ها نیز می شود.
 3. آواتار و عکس پروفایل نباید شامل هیچگونه شخصیت مذهبی، سیاسی و غیر اخلاقی باشد. در صورت انتخاب هر یک از گزینه های بالا پروفایل به سرعت حذف می شود. این قانون شامل تیم ها نیز می شود.
 4. ثبت هر تیم در هر رشته فقط یک بار امکان پذیر است و مدیریت تیم ها توسط کاپیتان انجام خواهد شد. پس در انتخاب تیم و کاپیتان دقت کنید.
 5. تغییر نام و لوگو تیم ها ممکن نمی باشد و فقط امکان حذف تیم به کاپیتان داده شده است.
 6. ثبت نام در مسابقات توسط کاپیتان هر تیم باید انجام شود و ثبت در خواست به عهده او می باشد.
 7. تمامی پرداخت ها جهت ثبت نام در مسابقات به عهده کاپیتان است و آگاه کردن مسئولین برگزاری پس از پرداخت به عهده کاپیتان می باشد.
 8. توصیه می شود که بعد از انجام هر پرداخت مسئولین سایت را از طریق ارتباط با ما مطلع سازید.
 9. عواقب هرگونه پرداخت بی دلیل و اشتباه از سوی اعضا، به عهده ی خود آنها می باشد و سایت هیچ مبلغی را به شخص خاطی باز نخواهد گرداند و هیچ مسئولیتی را در قبال آن نخواهد پذیرفت پس کاملا قبل از پرداخت اطمینان حاصل فرمایید.
 10. هر بازیکن در هر رشته فقط در یک تیم می تواند بازی کند و در صورت بازی در دیگر تیم ها از بازی کردن و شرکت در مسابقات منع می شود و با کاپیتانهای تیم های خاطی برخورد و هر دو تیم شرکت کننده از دور مسابقات حذف می شوند.
 11. در صورت به وجود آمدن تغییر در ترکیب تیم ها کاپیتان ها موظف به اعلام تغییرات می باشند و باید خاطر نشان کرد که هیچ تغییری در طول برگزاری هر مسابقه ای امکان پذیر نیست. به وجود آمدن هرگونه مشکل و اختلال به عهده کاپیتان است و تیم IGA هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند.
 12. در صورت تغییر در ترکیب تیم، حذف کردن تیم و یا کنار رفتن تیم از دور مسابقات به هر دلیلی در طول برگزاری مسابقات و بعد از ثبت نام تمامی مسئولیت به عهده خود تیم است و تیم IGA هیچ مسئولیتی در قبال کوتاهی تیم ها قبول نمی کند.
 13. تحت هیچ شرایطی به بازیکنانی که نام و مشخصات آنها در سایت به عنوان اعضای تیم ثبت نشده است، بازی در تیم امکان پذیر نیست. پس به دقت قبل از شروع هر مسابقه و یا رقابتی به درستی اطلاعات تیم خود را ثبت کنید. به وجود آمدن هرگونه مشکل و اختلال به عهده کاپیتان و بازیکن است و تیم IGA هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند.
 14. تخطی و زیر پا گذاشتن هر یک از قوانین سایت به منزله ی نپذیرفتن قوانین است. برای بار اول توسط مدیران به شخص خاطی هشدار داده می شود و در صورت تکرار توسط مدیران حذف و در لیست سیاه قرار می گیرد.