مسابقات قهرمانی NewBlood بدنبال کسترهای با استعداد

مسابقات قهرمانی نیو بلاد برای کسترهای آسیای جنوب شرقی یک مسابقه ی استعدادیابی گذاشته که علاوه بر 3,000 $ پرایز پول (Prize Pool) , یک شانس برای برنده در نظر گرفته که نوامبر امسال در پخش زنده فینال تورنومنت، در جاکارتا اندونزی کست کنند.

توزیع پرایز پول مسابقات کستینگ :

برنده : 1,500 $
رانر آپ اول : 1,000 $
رانر آپ دوم :500 $

مسابقات قهرمانی نیو بلاد نتیجه ی ترکیب تلاش های سازمان eSports متکی به هنگ کنگ (Hong Kong-based eSports organization) و Purpose win entertainment limited یا PWEL و کمپانی eSports مالزیایی Fallout Gaming یا FG که یکی از تنظیم کننده های galaxy battles امسال است، می باشد. پرایز پول این مسابقات به مجموع 40,000 $ می‌رسد و منحصراً بازیکنان آماتور آسیای جنوب شرقی را هدف قرار داده است. اشخاصی که کمترین زمینه رقابتی دارند و فاقد شرایط شرکت در این رویداد هستند. مسابقات قهرمانی نیو بلاد در سه فاز برگزار خواهد شد که با مسابقات مقدماتی آنلاین شروع خواهد شد. سپس فینال مسابقات LAN مقدماتی ملی در پنج کشور و در انتها در نوامبر با رویداد اصلی به همراه 25,000$ که به صورت LAN در جاکارتا اندونزی می باشد به پایان می رسد.

همچنین به برنده ها و رانر آپ ها در رویداد اصلی نیو بلاد جایی در فصل دوم Galaxy Battles تعلق می گیرد که در اواسط ژانویه سال آینده در فیلیپین برگزار می گردد. به نفرات سوم و چهارم در شانزده نفر برتر مسابقات مقدماتی آزاد آسیای جنوب شرقی برای فصل دوم Galaxy battles جایی اختصاص داده می شود.

نویسنده و مترجم: دانیال شبیری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *